Premium MSZ-EF42VGK W / B / S

Model

Premium MSZ-EF42VGK W / B / S

Cechy produktu - Premium MSZ-EF42VGK W / B / S

Wyjątkowo cicha praca 21 dB(A)
Zaprojektowano zgodnie z dyrektywą ErP
Do układów typu Single lub Multi Split
Interesujący design, obudowa w kolorze czarnym, białym i srebrnym

Obszary zastosowań

Urządzenia najlepiej sprawdzają się w:

  • pomieszczeniach mieszkalnych,
  • gabinetach lekarskich,
  • kancelariach

FILTRY OCZYSZCZAJĄCE POWIETRZE

  • Filtr oczyszczający powietrze z powłoką z jonami srebra

Standardowy filtr z powłoką z jonami srebra stosowany jest w celu zahamowania rozwoju bakterii i pleśni oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów.

  • Wbudowany filtr V-Blocking na wyposażeniu standardowym
Wbudowany w wyposażeniu standardowym. Ma działanie przeciwwirusowe i powstrzymuje przylegające wirusy i inne szkodliwe substancje, takie jak bakterie, pleśnie i alergeny.
 
  • Opcjonalnie filtr Plasma-Quad-Connect

Możliwy do wbudowania aktywny filtr z zasilaniem elektrycznym służący do filtrowania bakterii, grzybów pleśniowych, alergenów, wirusów i pyłu.

Funkcja i-save

Funkcja umożliwiająca zapamiętywanie preferowanych ustawień trybu pracy. Dzięki tej opcji użytkownik ma możliwość dostosowywania różnych parametrów do swoich indywidualnych preferencji lub potrzeb, a następnie zapisywania tych ustawień w pamięci urządzenia. Pozwala to szybko przywracać ulubione konfiguracje, co zwiększa wygodę obsługi i dostarcza spersonalizowaną ścieżkę doświadczenia dla użytkownika.

Zgodność z ErP

Urządzenia ścienne Premium osiągają najwyższą efektywność energetyczną. W trybie chłodzenia uzyskują najwyższe klasy efektywności energetycznej od A++ do A+++ z wartością SEER do 8,5, natomiast w trybie grzania klasy A+ do A++ z wartością SCOP do 4,7.

Rozpoznawalna jakość

Zrzeszenie branżowe Fachverband Gebäude-Klima e.V. (FGK) przyznało nowy znak jakości klimatyzatorom pokojowym Mitsubishi Electric.

MELCloud

Aplikacja MELCloud jest kompatybilna z klimatyzatorami Serii M firmy Mitsubishi Electric.