O firmie

Dowiedź się więcej o nas

Firma Ascold została założona w 2016 roku, lecz nasze doświadczenie w zakresie montażu i serwisu urządzeń HVAC jest znacznie dłuższe. Możemy pochwalić się obszerną wiedzą zdobywaną podczas licznych szkoleń, jak i zrealizowanych przez nas zleceń. Nasze usługi wyróżniają się starannością, profesjonalizmem i kompleksową realizacją. Doskonała znajomość potrzeb rynku, pozwala nam przygotować najbardziej optymalne oferty, jakich potrzebują nasi klienci. W Ascold mają Państwo możliwość zakupu świetnych, sprawdzonych urządzeń, wraz z usługą profesjonalnego montażu i serwisu gwarancyjnego. W naszym gronie pracują osoby, które angażują się w rozwój osobisty oraz powierzone im zadania. Doświadczenie naszych pracowników wpływa na wzrost liczby nowych klientów. Uczestnicząc w szkoleniach branżowych oraz wprowadzając nowe rozwiązania montażowe i serwisowe zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapewniamy opiekę serwisową instalacji naszych klientów z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa oraz pomp ciepła. Aby urządzenie nie odmówiło posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, staramy się aby każdy montaż oraz konserwacja były wykonywane prawidłowo a klient nie musiał martwić się o stan techniczny swojego urządzenia.
Służymy pomocą techniczną od momentu pierwszego kontaktu z naszą firmą do momentu montażu urządzenia i prac serwisowych. Dzięki przyznanym nam autoryzacjom, udzielamy wieloletnich gwarancji, w których podejmujemy się czasem bardzo skomplikowanych napraw. W całym okresie gwarancji przejmujemy rolę serwisu, dbającego o poprawność pracy urządzeń. Po zakończonym okresie gwarancyjnym oferujemy naszym klientom dalszą konserwację urządzeń i usuwanie usterek. Nasze urządzenia zawsze posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.
Sprawdzili już nas najbardziej wymagający klienci, którzy wciąż polecają naszą firmę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, gdzie mogą Państwo zobaczyć jak prezentują się na żywo najciekawsze urządzenia klimatyzacyjne. Posiadamy bardzo duży wybór urządzeń czołowych producentów z całego świata o niepowtarzalnym wyglądzie i świetnych parametrach technicznych. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną ofertę na kompleksowy montaż klimatyzacji, urządzeń chłodniczych lub pompy ciepła z uwzględnieniem pełnej gwarancji producenta.