Oferta

Poznaj naszą ofertę

Firma ASCOLD zajmuje się montażem oraz serwisem wszelkiego rodzaju urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych. Świadczymy usługi w obrębie całego województwa łódzkiego. Zdecydowana większość naszych inwestycji wykonywana jest w Łodzi, gdzie oczywiście znaczący rozwój miasta wpłynął na dużą ilość zamówień z branży HVAC. Poza Łodzią nasze realizacje prowadzimy także w takich miastach jak Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Lutomiersk, Zgierz, Rzgów, Tuszyn i innych w województwie łódzkim. Obecnie możemy zaoferować Państwu urządzenia z najpopularniejszych światowych marek z branży HVAC. Rozwój techniczny firm produkujących urządzenia klimatyzacyjne i grzewcze znacząco wpłynął na ceny i jakość produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo znakomite urządzenia czołowych producentów, które wprowadzają najciekawsze innowacje i spełniają wszelkie kryteria stawiane luksusowym urządzeniom. Spośród najbardziej rozpoznawalnych marek, przetestowaliśmy też te urządzenia, które spełniają oczekiwania nisko i średnio budżetowych inwestycji. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy, zapewniamy Państwu wybór optymalnych rozwiązań, dopasowanych pod względem mocy, funkcjonalności oraz designu. Nasi liczni klienci doceniają jakość świadczonych przez nas usług, co bardzo nas cieszy i motywuję do podejmownia nowych zleceń.

Dział klimatyzacji, chłodnictwa i pomp ciepła bardzo szybko się rozwija. Osoby poszukujące dla siebie najlepszego produktu do chłodzenia lub ogrzewania często bazują na przekonaniach do znanych marek, co jednak nie zawsze jest trafne. Niektóre loga urządzeń rozpoznajemy robiąc zakupy w sklepach z asortymentem elektronicznym, lecz często nie są to marki mające także dobrej jakości urządzenia chłodząco-grzejące. Bardzo dobrym przykładem tej sytuacji jest marka Daikin, która w pełni zaangażowana jest w dostarczanie produktów wysokiej jakości, wyłącznie z zakresu HVAC. Daikin to firma produkująca urządzenia klimatyzacyjne od roku 1924, mająca więc prawie sto lat doświadczenia w branży. Marka także nie rozpoznawalna przez wiele osób, które nie miały styczności z podobnymi urządzeniami.

Mitsubishi Electric od momentu powstania w 1921 roku jest liderem rozwoju myśli technologicznej i innowacyjnych produktów Japonii. Utrzymanie dynamicznego rozwoju w kierunku systemów klimatyzacji i pomp ciepła, zapewniło firmie pozycję światowego lidera w tej branży. Aby sprostać zmianom klimatycznym, inżynierowie Mitsubishi Electric opracowali niezwykłe innowacje i wytrzymałe systemy, zdolne do nieustannej pracy w najtrudniejszych warunkach.

Pompy ciepła Daikin

Daikin to marka globalna, funkcjonująca dla od 1942 roku. Jako Daikin Airconditioning Poland jest częścią Daikin Europe NV, europejskiej centrali japońskiego koncerny Daikin Industries Ltd. Daikin jest wynalazcą klimatyzatorów o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego VRV. Jest także innowatorem na rynku systemów klimatyzacyjnych, który wyprodukował pierwsze urządzenia typu split i multisplit. Marka Daikin opracowała czynnik chłodniczy R410A wraz z firmą Carrier.

Toshiba istniała już w 1875 roku. Nawiązanie do branży klimatyzacyjnej rozpoczęło się w 1930 roku, kiedy to firma opracowała pierwszą hermetyczną sprężarkę. Kolejnym znaczącym krokiem było wprowadzenie klimatyzatora typu split ze sprężarką rotacyjną. Toshiba jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję klimatyzatorów komercyjnych wykorzystujących rotacyjną sprężarkę inwerterowa DC, pracującą na czynniku chłodniczym R410A. Do dnia dzisiejszego Toshiba dostarcza szeroki zakres produktów opartych na najlepszych technologiach wysokiej jakości.

Panasonic czyli czołowa marka japońskiego koncernu Panasonic Corporation założonego w 1918 roku przez Konosuke Mitsushita. Rozpoczęcie działalności biznesowej w Europie nastąpiło w 1962 r. wraz z otwarciem pierwszego biura sprzedaży w Hamburgu. Obecnie europejska siedziba firmy Panasonic znajduje się w Amsterdamie a działy marketingu, sprzedaży i inne ulokowane zostały w niemieckim mieście Wieslodaem. Dzięki intensywnemu rozwojowi Panasonic jest światowym liderem innowacyjności, czego dowodem jest imponująca liczba 91 539 zgłoszonych patentów, ukierunkowanych na poprawę jakości życia klientów. Firma ustanawia nowe standardy dla urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych dzięki rozbudowanej sieci zakładów produkcyjnych i placówek badawczo – rozwojowych rozmieszczonych na całym świecie.

Rotenso jest firmą z polskim kapitałem, mającą swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej. Firma posiada w swojej ofercie bardzo bogaty wybór urządzeń z branży HVAC. Każdego roku oferta marki Rotenso poszerza się o nowe jednostki, które posiadają coraz lepsze parametry technologiczne i nowoczesny design. Rotenso stawia na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich produktów, mocno umacniając swoją pozycję.

Fujitsu czyli japońskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Tokio. Przełomem w dziedzinie klimatyzacji było dla Fujitsu stworzenie pierwszego klimatyzatora okiennego, który został eksportowany na rynki zagraniczne. Fujitsu wprowadziło na rynek pierwszy na świecie klimatyzator kasetonowy, wyposażony w dwa boczne dyfuzory powietrza. Dzięki swoim innowacyjnym urządzeniom Fujitsu rozpoczęło objęcie wiodącej pozycji rynkowej, którą utrzymuję do chwili obecnej.

Gree jedna z najszybciej rozwijających się marek urządzeń HVAC na świecie. Dostępna w ponad 160 krajach, marka osiąga sprzedaż z kategorii RAC i CAC na poziomie 60 milionów zestawów. W Polsce urządzenia Gree są obecne od ponad 18 lat, w którym to okresie zyskały status niezawodnych, nowoczesnych oraz utrzymujących doskonałą relację jakości do ceny.

Midea powstała w 1968 roku i obecnie posiada ponad 200 oddziałów na całym świecie, zatrudniając w nich 130 tys. pracowników. Midea oferuje zróżnicowane produkty, zapewniając klientom bardzo szeroki wybór urządzeń. Firma posiada nowoczesne centra badawcze, gdzie sprawdzana jest praca urządzeń w warunkach ekstremalnych. Co roku na całym świecie, otrzymuję kilkadziesiąt nagród w kierunku designerskim. Midea jest wiodącą marką na rynku HVAC, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje z całego świata.

Sinclair z główna siedzibą marki i magazynami o powierzchni 16 400 m2 znajduję się w czeskim Brnie. Centrala Sinclair Corporation mieści się w Londynie a produkcja urządzeń odbywa się w krajach azjatyckich. Marka Sinclair posiada w ofercie klimatyzatory typu split, multisplit, komercyjne systemy SDV, pompy ciepła oraz agregaty wody lodowej.

LG Electronics powstała w 1958 r. w Korei Południowej. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie techniczne zgromadzone przy produkcji urządzeń domowych osiągnęła obecny status jednego z liderów w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań elektronicznych. LG odgrywa aktywną rolę na rynkach światowych dzięki swojej asertywnej globalnej polityce biznesowej. Pozycje światowego lidera może zawdzięczać odważnemu inwestowaniu w badania i rozwój oraz aktywnym międzynarodowym działaniom marketingowym.

Haier powstał w 1984 roku i jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu klimatyzacji i pomp ciepła. Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny i zrównoważony rozwój energooszczędnych urządzeń sektora domowego jak i komercyjnego. Produkty Haier mogą pochwalić się wysoką funkcjonalnością, energooszczędnością i nowoczesnym designem odpowiadającym współczesnym standardom.