Aquami Monoblock

Rotenso Aquami Monoblock

Rotenso Aquami Monoblock to nowoczesna pompa ciepła, a oba moduły (chłodniczy oraz hydrauliczny) umiejscowione są w jednym, zwartym urządzeniu. Dzięki temu, do jej instalacji potrzeba zdecydowanie mniej miejsca, niż w przypadku zestawów split.

Zestawy monoblock montujemy wyłącznie na zewnątrz budynku, dzięki czemu nie musimy generować specjalnego miejsca wewnątrz- na przykład w łazience, korytarzu czy innym miejscu. Rozwiązanie to sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni- czyli w niskometrażowych domach i mieszkaniach. Rozwiązanie to docenią także wszyscy ci, dla których praca dodatkowego urządzenia w mieszkaniu czy domu mogłaby być mało komfortowa.

Parametry techniczne Rotenso Aquami Monoblock

  • Nominalna moc grzewcza w wielu wariantach- od 4 do 32 kW- przez co urządzenie jest w zasadzie uniwersalne

  • Urządzenie jest dostosowane do pracy nawet przy minusowych temperaturach, dochodzących do minus 25 stopni. Ponadto, maksymalna temperatura wody, jaką generuje urządzenie to 60 stopni Celsjusza w trybie CWU i 65 stopni Celsjusza w trybie grzania

  • Współczynnik punktu COP wynoszący do 5,15

  • Urządzeniem można sterować w ramach dwóch, niezależnych obiegów grzewczych

  • Pompa jest wyposażona w dedykowaną tacę ociekową, karteru sprężarki oraz posiada elastyczną moc grzałki elektrycznej, wynoszącej 9kW w systemie 3+3+3

  • Gwarancja producenta wynosi aż 5 lat

  • Pompa posiada prestiżowe certyfikaty Eurovent, SG Ready, potwierdzające wysoką jakość urządzenia

Pompy ciepła Rotenso

Wygoda, oszczędność miejsca i łatwe sterowanie

Pompa ciepła Rotenso Aquami monoblock jest bardzo łatwa i szybka w instalacji. Ponadto, zajmuje znacznie mniej miejsca, niż zestawy split, a ponadto nie generuje uciążliwego dla domowników hałasu wewnątrz domu czy mieszkania. Zestaw monoblock posiada łatwy dostęp do wszelkich komponentów pompy, a dodatkowo urządzenie sprawdza się nawet w niemalże ekstremalnych warunkach pogodowych. Dzięki temu, jak i również możliwości elastycznego sterowania pompą z dowolnego miejsca przy pomocy dedykowanej aplikacji, Rotenso Aquami monoblock zdobywa coraz więcej zadowolonych użytkowników na całym świecie.