Aquami Multi Split

Pompy ciepła Rotenso Aquami Multi Split

Pompy ciepła Rotenso Aquami Multi Split to innowacyjne i ekologiczne połącznie układów występujących w dwóch rodzajach pomp ciepła: powietrze-powietrze oraz powietrze-woda. Urządzenie posiada wydajność do 10 kW, przez co znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w firmie czy hotelu lub pensjonacie.

Technologia zastosowana w pompie ciepła Aquami Multi Split pozwala na naprawdę skuteczne ogrzewanie budynków. Ciepłą wodę podgrzejemy do 60 stopni Celsjusza, a pomieszczenia możemy ogrzewać zarówno przy użyciu tradycyjnych grzejników, klimakonwektorów, jak i ogrzewania podłogowego. Dodatkowo, wszystkie pomieszczenia możemy ogrzać przy pomocy powietrza o odpowiedniej temperaturze.

Parametry techniczne Rotenso Aquami Multi Split:

  • Nominalna moc grzewcza do 10 kW przy systemie powietrze-powietrze i do 8 kW w systemie powietrze-woda

  • Dedykowana, wspomagająca grzałka o mocy 3 kW, a także grzałka tacy ociekowej i karteru sprężarki

  • Urządzenie pracuje bez najmniejszych problemów w minusowych temperaturach dochodzących nawet do minus 20 stopni Celsjusza w systemie powietrze-woda

  • Klasa energetyczna pompy to A+ do 55 stopni Celsjusza i A++ do 35 stopni Celsjusza

  • Woda podgrzewana do 55 stopni Celsjusza w trybie CWU i do 60 stopni Celsjusza w trybie grzania

  • Współczynnik COP wynosi do 4,4

  • Pompa posiada certyfikat SG Ready, potwierdzający jakość urządzenia

  • Gwarancja producenta aż na 5 lat

Pompy ciepła Rotenso

Możliwość podłączenia wielu urządzeń

To, co wyróżnia Rotenso Aquami multi split, to możliwość połączenia pompy do łącznie 4 urządzeń. Oprócz zatem ogrzewania pomieszczeń przy użyciu tradycyjnych grzejników lub ogrzewania podłogowego, możemy do systemu podłączyć dodatkowo 3 urządzenia, które skutecznie ogrzeją pomieszczenia w zależności od naszych preferencji. Dodatkowo, cała jednostka może być wygodnie sterowana z dowolnego miejsca na ziemi przy użyciu dedykowanej aplikacji mobilnej, łączącej się ze sterownikiem z funkcją Wi-Fi.