Aquami Split

Pompy ciepła Rotenso Aquami Split

Pompa ciepła marki Rotenso w modelu Aquami Split to dwuelementowy zestaw, składający się z modułu hydraulicznego (tak zwany Hydrobox) instalowanego wewnątrz budynku, jak i modułu zewnętrznego (agregatu), który montowany jest na zewnątrz.

Rotenso Aquami Split to nowoczesna, innowacyjna pompa ciepła dedykowana wszystkim, którzy chcą ogrzewać swój dom w ekologiczny, przyjazny dla środowiska sposób. Ponadto, dzięki zastosowaniu pompy ciepła powietrze-woda, możemy znacząco zredukować rachunki za comiesięczne ogrzewanie mieszkania, domu czy firmy.

Parametry techniczne Rotenso Aquami Split

  • Klasa energetyczna A+++ (do 35 stopni Celsjusza) i A++ (do 55 stopni Celsjusza)

  • Współczynnik COP o maksymalnej wartości do 5,2

  • Płynna praca urządzenia nawet w minusowych temperaturach dochodzących do minus 25 stopni Celsjusza

  • Pompa ciepła wyposażona w grzałkę tacy ociekowej, karteru sprężarki, a także grzałkę mocy w elastycznym wariancie 3+3+3

  • Urządzenie posiada certyfikaty Eurovent i SG Ready, potwierdzające jakość produktu

  • Maksymalna temperatura podgrzania wody w dwóch wariantach: do 60 i 65 stopni Celsjusza

  • Urządzenie posiada aż 5-letnią gwarancję producenta

Pompy ciepła Rotenso

Łatwe sterowanie, niezawodność i innowacyjne rozwiązania

Urządzeniem możemy sterować przy pomocy dedykowanego sterownika z modułem Wi-Fi. Dzięki temu, możemy zawiadywać pracą pompy przy pomocy aplikacji z dowolnego miejsca na ziemi.

Dzięki swojej wysokiej jakości i niezawodności pracy przy minusowych temperaturach, pompy ciepła Rotenso Aquami Split zdobywają coraz większe uznanie na światowych rynkach. Korzystają z nich zarówno odbiorcy indywidualni we własnych domach i mieszkaniach, firmy w lokalach użytkowych, jak i organy administracji państwowej w budynkach publicznych. Ze względu na cichą pracę, nadają się dosłownie do każdego rodzaju zabudowy.