Promocje

Klimatyzator Gree Fairy

GWH12ACC- K6DNA1F

Promocja trwa tylko do 30.11.2023

GWARANCJA - 5 lat !!!

(faktura VAT 8 %)

3 990 zł brutto

Klimatyzator ścienny Fairy White 

Same plusy dla Ciebie!

Model Fairy to urządzenie marki GREE, które wyróżnia się wyjątkowym designem. Elegancki wygląd, stylowa obudowa i zaokrąglone krawędzie sprawiają, że model ten idealnie pasuje do każdego, nowoczesnego wnętrza. Jedną z cech charakterystycznych tego urządzenia jest szeroki zakres temperatur zewnętrznych oraz wysoka efektywność pracy w trybie ogrzewania. Fairy to idealny wybór dla użytkowników ceniących jakość i nowoczesny wygląd klimatyzatorów.

Wszechstronne funkcje

Klimatyzator Fairy posiada bogate funkcje gwarantujące wysoki komfort użytkowania takie jak 7 biegów wentylatora, jonizator powietrza, gorący start, czy odczyt temperatury z pilota. Wszystkie urządzenia wyposażone zostały w automatyczne żaluzje pionowe i poziome

Bogate możliwości sterowania

Klimatyzator Fairy, poza standardowymi możliwościami sterowania pilotem lub przez moduł wi-fi, ma szereg opcji dodatkowych. Fairy może być sterowany poprzez sterownik naścienny, sterownik centralny lub zintegrowany z BMS system Modbus.

Na spokojny sen

Gree Fairy wyposażony jest w 3 różne tryby pracy nocnej, obniżające nastawy temperatury, co zapewnia optymalne warunki i komfort podczas snu.

Dopytaj o szczegóły promocji

Formularz kontaktowy

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Zapoznaj się z polityką prywatności i warunkami usługi