Kontakt

Masz pytania, interesuje Cię bezpłatna wycena? 
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Zapoznaj się z polityką prywatności i warunkami usługi
Anna Odrzywół vel Nawentura
Anna Odrzywół vel Nawentura
2023-08-22
Z czystym sumieniem polecam firmę ASCOLD. Montowaliśmy już drugi klimatyzator, i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, wiemy że jeżeli będzie potrzebny kolejny to napewno tu wrócimy . Fachowa obsługa na płaszczyźnie biura jak i montażu. Szybko… czysto…sprawnie … i poprawnie . Zdecydowanie polecam.
marcipilar97
marcipilar97
2023-08-07
Bardzo polecam tę firmę! Świetny kontakt, konkurencyjne ceny, a także fachowe doradztwo i szybka realizacja montażu. Sam montaż przeprowadzony został szybko i co najważniejsze z ogromną dbałością o estetykę i czystość miejsca pracy.
Marek Wiecz
Marek Wiecz
2023-08-05
Super firma. Polecam!
Adam Brozyna
Adam Brozyna
2023-07-25
Firma Ascold wykonała u mnie klimatyzację poddasza. Już przy pierwszej wizycie zostałem poinformowany o różnych możliwych rozwiązaniach. Wstępnie wyznaczylismy miejsca montażu jednostek wewnetrznych i zewnętrznych. Inne firmy które zaprosiłem do współpracy po obejrzeniu domu wysłały swoje oferty cenowe, natomiast nie wiedziałem gdzie zostaną zainstalowane jednostki. Ponadto w Ascold zaproponowano mi jednostki o niższej mocy, które jak stwierdzam spokojnie dają radę. Natomiast niższa moc urządzeń sprawiła że sięgnąłem po urządzenia lepszej jakości. Panowie Marek i Paweł estetycznie i sprawnie wszystko podłączyli. A ja wreszcie mogę się wyspać, nawet w upały 😀
Konrad Dębiec
Konrad Dębiec
2023-07-07
Szybka realizacja, profesjonalna obsługa, atrakcyjna cena. Polecam!
Mirek Kuczewski
Mirek Kuczewski
2023-07-03
Uzyskałem dobrą poradę dotyczącą wyboru producenta i modelu klimatyzatora, dostosowanego do moich potrzeb. Montaż został wykonany sprawnie i z dużą starannością. Polecam firmę Ascold.
Tomek Miłek
Tomek Miłek
2023-06-22
Pełen profesjonalizm. Montaż bezproblemowy, Panowie doradzili i zamontowali zgodnie z życzeniem. Polecam!