Kontakt

Masz pytania?
Interesuje Cię bezpłatna wycena?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania, interesuje Cię bezpłatna wycena? 
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Zapoznaj się z polityką prywatności i warunkami usługi
Da Dz
Da Dz
2023-11-22
Bez wahania mogę polecić, miła obsługa, montaż jak i obsługa po naprawdę dobra.
Basia S.
Basia S.
2023-11-15
Firma godna polecenia. Jakość usług na wysokim poziomie począwszy od szefa, przez handlowca który bardzo dobrze doradzi i dobierze wszystko jak trzeba a skończywszy na Panach monterach, którzy świetnie wykonali swoją robotę uwzględniając wszystkie moje sugestie. Pełen profesjonalizm.
Marek Wajs
Marek Wajs
2023-11-09
Polecam / produkty w dobrej cenie + profesjonalne wykonanie instalacji
Dominik Mokrogulski
Dominik Mokrogulski
2023-10-26
Wszystko sprawnie i bez problemów. Jestem zadowolony z instalacji która przebiegła sprawnie i zgodnie z życzeniem. Polecam.
Katarzyna MARCHEWKA
Katarzyna MARCHEWKA
2023-10-18
Zostałam szczegółowo poinformowana zarówno w zakresie sprzętu jak i miejsca instalacji. Oferta była jasna i przejrzysta w zakresie cen klimatyzatorów i montażu. Szybko, sprawnie i czysto wykonana praca.
Piotrek Wardęcki
Piotrek Wardęcki
2023-10-12
Pan Marek i Pan Paweł to świetni fachowcy. Brak zastrzeżeń co do montażu, czystości wykonania i porad. Szybka wycena montażu i bardzo dobry kontakt. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.
Anna Odrzywół vel Nawentura
Anna Odrzywół vel Nawentura
2023-08-22
Z czystym sumieniem polecam firmę ASCOLD. Montowaliśmy już drugi klimatyzator, i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, wiemy że jeżeli będzie potrzebny kolejny to napewno tu wrócimy . Fachowa obsługa na płaszczyźnie biura jak i montażu. Szybko… czysto…sprawnie … i poprawnie . Zdecydowanie polecam.
marcipilar97
marcipilar97
2023-08-07
Bardzo polecam tę firmę! Świetny kontakt, konkurencyjne ceny, a także fachowe doradztwo i szybka realizacja montażu. Sam montaż przeprowadzony został szybko i co najważniejsze z ogromną dbałością o estetykę i czystość miejsca pracy.