O firmie

Dowiedź się więcej o nas

Wieloletnie doświadczenie

Firma Ascold została założona w 2016 roku. Nasze doświadczenie w zakresie montażu i serwisu urządzeń HVAC jest bardzo obszerne. Możemy pochwalić się ogromną wiedzą zdobywaną podczas licznych szkoleń, jak i zrealizowanych przez nas zleceń. Nasze usługi wyróżniają się starannością, profesjonalizmem i kompleksową realizacją. Doskonała znajomość potrzeb rynku, pozwala nam przygotować najbardziej optymalne oferty, jakich potrzebują nasi klienci. W Ascold mają Państwo możliwość zakupu świetnych, sprawdzonych urządzeń, wraz z usługą profesjonalnego montażu i serwisu gwarancyjnego. W naszym gronie pracują osoby, które angażują się w rozwój osobisty oraz powierzone im zadania. Uczestnicząc w szkoleniach branżowych oraz wprowadzając nowe rozwiązania montażowe i serwisowe zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy opiekę serwisową instalacji naszych klientów z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa oraz pomp ciepła. Aby urządzenie nie odmówiło posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, staramy się aby każdy montaż oraz konserwacja były wykonywane prawidłowo a klient nie musiał martwić się o stan techniczny swojego urządzenia.

Kompleksowa oferta

Służymy pomocą techniczną od momentu pierwszego kontaktu z naszą firmą do montażu urządzenia i prac serwisowych. Dzięki przyznanym nam autoryzacjom, udzielamy wieloletnich gwarancji, w których podejmujemy się czasem bardzo skomplikowanych napraw. W całym okresie gwarancji przejmujemy rolę serwisu, dbającego o poprawność pracy urządzeń. Po zakończonym okresie gwarancyjnym oferujemy naszym klientom dalszą konserwację urządzeń i usuwanie usterek. Nasze urządzenia zawsze posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Doświadczenie naszych pracowników zdecydowanie wpłyneło na wzrost liczby nowych inwestycji. Sprawdzili już nas najbardziej wymagający klienci, którzy wciąż polecają naszą firmę. 

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy najlepszą w Łodzi wystawę urządzeń klimatyzacyjnych. W  naszej siedzibie na ul. Balonowej 32 w Łodzi mogą  Państwo zobaczyć jak prezentują się na żywo najciekawsze urządzenia klimatyzacyjne. Posiadamy bardzo duży wybór urządzeń czołowych producentów z całego świata o niepowtarzalnym wyglądzie i świetnych parametrach technicznych. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną ofertę na kompleksowy montaż klimatyzacji, chłodnictwa lub pomy ciepła z uwzględnieniem pełnej gwarancji producenta.