O firmie

Dowiedź się więcej o nas

Wieloletnie doświadczenie

Firma Ascold została założona w 2016 roku. Nasze doświadczenie w zakresie montażu i serwisu urządzeń HVAC jest bardzo obszerne. Możemy pochwalić się ogromną wiedzą zdobywaną podczas licznych szkoleń, jak i zrealizowanych przez nas zleceń. Nasze usługi wyróżniają się starannością, profesjonalizmem i kompleksową realizacją.

 

Doskonała znajomość potrzeb rynku, pozwala nam przygotować najbardziej optymalne oferty, jakich potrzebują nasi klienci. W Ascold mają Państwo możliwość zakupu świetnych, sprawdzonych urządzeń, wraz z usługą profesjonalnego montażu i serwisu gwarancyjnego. W naszym gronie pracują osoby, które angażują się w rozwój osobisty oraz powierzone im zadania.

 

Uczestnicząc w szkoleniach branżowych oraz wprowadzając nowe rozwiązania montażowe i serwisowe zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy opiekę serwisową instalacji naszych klientów z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa oraz pomp ciepła. Aby urządzenie nie odmówiło posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, staramy się aby każdy montaż oraz konserwacja były wykonywane prawidłowo a klient nie musiał martwić się o stan techniczny swojego urządzenia.

Kompleksowa oferta

Służymy pomocą techniczną od momentu pierwszego kontaktu z naszą firmą do montażu urządzenia i prac serwisowych. Dzięki przyznanym nam autoryzacjom, udzielamy wieloletnich gwarancji, w których podejmujemy się czasem bardzo skomplikowanych napraw.

 

W całym okresie gwarancji przejmujemy rolę serwisu, dbającego o poprawność pracy urządzeń. Po zakończonym okresie gwarancyjnym oferujemy naszym klientom dalszą konserwację urządzeń i usuwanie usterek. Nasze urządzenia zawsze posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Doświadczenie naszych pracowników zdecydowanie wpłyneło na wzrost liczby nowych inwestycji. Sprawdzili już nas najbardziej wymagający klienci, którzy wciąż polecają naszą firmę. 

 

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy najlepszą w Łodzi wystawę urządzeń klimatyzacyjnych. W  naszej siedzibie na ul. Balonowej 32 w Łodzi mogą  Państwo zobaczyć jak prezentują się na żywo najciekawsze urządzenia klimatyzacyjne. Posiadamy bardzo duży wybór urządzeń czołowych producentów z całego świata o niepowtarzalnym wyglądzie i świetnych parametrach technicznych. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną ofertę na kompleksowy montaż klimatyzacji, chłodnictwa lub pomy ciepła z uwzględnieniem pełnej gwarancji producenta.

 

Zadowoleni klienci

Nasi liczni klienci doceniają jakość świadczonych przez nas usług, co bardzo nas cieszy i motywuje do podejmowania nowych zleceń. To dla nas ogromna duma móc dostarczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości, które spełniają ich oczekiwania i zapewniają im niezrównany komfort.

 

Nasze usługi są nie tylko profesjonalne, ale także atrakcyjne dla klienta, co sprawia, że nasza firma jest wybierana przez coraz większą liczbę osób poszukujących niezawodnych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania.Z dumą prezentujemy opinie i referencje od naszych sympatycznych klientów, którzy wybrali właśnie naszą firmę jako wykonawcę swoich inwestycji.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się komfortem, jaki zapewniają klimatyzacja i pompy ciepła od Ascold! Odkryj, dlaczego nasze usługi są doceniane przez tak wielu klientów i pozwól nam zadbać o Twoje potrzeby z równą starannością i zaangażowaniem.

Sprawdź opinie naszych klientów

Da Dz
Da Dz
2023-11-22
Bez wahania mogę polecić, miła obsługa, montaż jak i obsługa po naprawdę dobra.
Basia S.
Basia S.
2023-11-15
Firma godna polecenia. Jakość usług na wysokim poziomie począwszy od szefa, przez handlowca który bardzo dobrze doradzi i dobierze wszystko jak trzeba a skończywszy na Panach monterach, którzy świetnie wykonali swoją robotę uwzględniając wszystkie moje sugestie. Pełen profesjonalizm.
Marek Wajs
Marek Wajs
2023-11-09
Polecam / produkty w dobrej cenie + profesjonalne wykonanie instalacji
Dominik Mokrogulski
Dominik Mokrogulski
2023-10-26
Wszystko sprawnie i bez problemów. Jestem zadowolony z instalacji która przebiegła sprawnie i zgodnie z życzeniem. Polecam.
Katarzyna MARCHEWKA
Katarzyna MARCHEWKA
2023-10-18
Zostałam szczegółowo poinformowana zarówno w zakresie sprzętu jak i miejsca instalacji. Oferta była jasna i przejrzysta w zakresie cen klimatyzatorów i montażu. Szybko, sprawnie i czysto wykonana praca.
Piotrek Wardęcki
Piotrek Wardęcki
2023-10-12
Pan Marek i Pan Paweł to świetni fachowcy. Brak zastrzeżeń co do montażu, czystości wykonania i porad. Szybka wycena montażu i bardzo dobry kontakt. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.
Anna Odrzywół vel Nawentura
Anna Odrzywół vel Nawentura
2023-08-22
Z czystym sumieniem polecam firmę ASCOLD. Montowaliśmy już drugi klimatyzator, i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, wiemy że jeżeli będzie potrzebny kolejny to napewno tu wrócimy . Fachowa obsługa na płaszczyźnie biura jak i montażu. Szybko… czysto…sprawnie … i poprawnie . Zdecydowanie polecam.
marcipilar97
marcipilar97
2023-08-07
Bardzo polecam tę firmę! Świetny kontakt, konkurencyjne ceny, a także fachowe doradztwo i szybka realizacja montażu. Sam montaż przeprowadzony został szybko i co najważniejsze z ogromną dbałością o estetykę i czystość miejsca pracy.