Klimatyzator kasetonowy Tenji CS T160X

Model

Klimatyzator kasetonowy Tenji CS T160X

Cechy produktu - Klimatyzator kasetonowy Tenji CS T160X

 • klasa chłodzenia A++
 • nawiew 4-stronny
 • wiele wariantów mocy
 • niski poziom hałasu
 • wbudowana pompka skroplin
 • dopływ świeżego powietrza
 • filtr elektrostatyczny HD iAIR
 • automatyczne oczyszczanie iAIR
 • funkcja Smart Wi- Fi (opcja)
 • grzanie przy niskiej temp. zewn. do -20°C

KOMPLEKSOWE CHŁODZENIE I WENTYLACJA DOPŁYW ŚWIEŻEGO POWIETRZA

 

Nasze klimatyzatory umożliwiają podłączenie dodatkowego kanału do jednostki, przez który może płynąć świeże powietrze z zewnątrz. Dzięki temu rozwiązaniu zapewniamy nie tylko efektywne chłodzenie, ale również skuteczną wentylację pomieszczenia.

 • Funkcja dostępna jest w wybranych modelach jednostek wewnętrznych.

EFEKTYWNE CHŁODZENIE ROZŁOŻONY KĄT NAWIEWU

Nasz klimatyzator, dzięki szerokiemu zakresowi strumienia powietrza, równomiernie rozprowadza chłodne lub ciepłe powietrze w pomieszczeniu, zapewniając efektywne chłodzenie lub ogrzewanie.

KOMPAKTOWY ROZMIAR

Klimatyzatory Tenji X zajmują niewiele miejsca podczas montażu. Ich wysokość netto wynosi zaledwie 260 mm (dla modeli od 2,1 kW do 5,3 kW).

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU PODCZAS MONTAŻU
POMPKA DO ODPROWADZANIA SKROPLIN


Kompaktowa konstrukcja nowego modelu klimatyzatora pozwoliła na zainstalowanie zintegrowanej pompy do odprowadzania skroplin, co przyspiesza proces serwisowania. To usprawnienie nie tylko oszczędza miejsce, ale także pieniądze.

OCHRONA PRZED KOROZJĄ I BAKTERIAMI – POZŁACANE LAMELE


Zastosowane pozłacane elementy efektywnie chronią klimatyzator przed korozją i zapobiegają rozwojowi bakterii na lamelach jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

INTELIGENTNE STEROWANIE PRZEZ WIFI KONTROLA ZA POŚREDNICTWEM APLIKACJI MOBILNEJ*

Klimatyzator można sterować za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w budynku, jak i poza nim.

 • Funkcja modułu WiFi jest opcjonalna i dostępna jako dodatkowe wyposażenie jednostki. Aplikacja mobilna jest dostarczana przez zewnętrznego dewelopera.

DBAMY O ŚRODOWISKO EKOLOGICZNY CZYNNIK CHŁODNICZY R32

Emisje szkodliwych gazów cieplarnianych są coraz większym problemem, dlatego wprowadzono liczne regulacje, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Nowe przepisy dotyczące substancji F-gazowych nakładają ograniczenia na ich użycie, dążąc do zmniejszenia wpływu na efekt cieplarniany. Wybór gazu R32 do chłodzenia i ogrzewania urządzeń Rotenso® jest naszą odpowiedzią na wyzwania związane z globalnym ociepleniem.

STEROWANIE SKYR DC INVERTER System SKYR DC

Inverter umożliwia dynamiczne zarządzanie pracą jednostki poprzez wybór jednego z 30 zakresów częstotliwości sprężarki. Dzięki temu osiąga się maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii, co przekłada się na płynną pracę przy niskim poziomie hałasu i wibracji. Możliwość elastycznego dostosowania pracy silnika zapewnia niezawodność działania urządzenia.

ENERGOOSZCZĘDNE SILNIKI BLDC SKYR

Dzięki zastosowaniu energooszczędnego silnika BLDC, zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne, wykorzystują różne biegi wentylatora, co korzystnie wpływa na zużycie energii i skraca czas potrzebny do osiągnięcia pożądanej temperatury. Dostępnych jest 12 poziomów prędkości obrotów bezszczotkowego silnika prądu stałego, co umożliwia idealne dopasowanie jego wydajności do warunków panujących w pomieszczeniu. Wykorzystanie nowoczesnych elementów pozwala na obniżenie poziomu hałasu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności i minimalnym zużyciu energii.