Klimatyzator Przypodłogowo-sufitowy Jato J160X

Model

Klimatyzator Przypodłogowo-sufitowy Jato J160X

Cechy produktu - Klimatyzator Przypodłogowo-sufitowy Jato J160X

 • klasa A++
 • daleki zasięg nawiewu
 • niski poziom hałasu
 • montaż w pionie i poziomie
 • 7 wariantów mocy
 • wyjście ON/OFF
 • pozłacane lamele
 • filtr elektrostatyczny HD iAIR
 • automatyczne oczyszczanie iAIR
 • tryb Smart Follow
 • grzanie przy niskiej temp. zewn. do -20°C
 • funkcja Smart Wi-Fi (opcja)

DALEKI ZASIĘG – NAWIEWANEGO POWIETRZA


Dzięki zaawansowanej i wydajnej konstrukcji wentylatora, klimatyzator Jato zapewnia daleki zasięg nawiewu powietrza. To pozwala na efektywne schładzanie dużych pomieszczeń, takich jak sale konferencyjne i bankietowe.

ZDALNE WŁĄCZANIE/WYŁĄCZANIE OPCJA ON/OFF

Dzięki opcji zdalnego włączania lub wyłączania, użytkownik może kontrolować urządzenie za pomocą np. zdalnego wyłącznika, korzystając z wbudowanego wyjścia w płycie głównej jednostki wewnętrznej.

STEROWANIE ŻALUZJAMI ZDALNIE AUTOMATYCZNE ŻALUZJE 4D

Zintegrowane siłowniki umożliwiają sterowanie ruchem zarówno żaluzji pionowych, jak i poziomych za pomocą pilota lub sterownika ściennego. To zapewnia najwyższy komfort obsługi oraz skuteczne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

WSZESTRONNY MONTAŻ POZIOMOWY LUB PIONOWY

Klimatyzator Jato to wszechstronne urządzenie, które może być zamontowane zarówno w poziomie, jak i w pionie. Doskonale sprawdza się w dużych, komercyjnych pomieszczeniach takich jak sale obsługi klientów, sale konferencyjne i bankietowe.

ZALETY TECHNOLOGII INVERTER
GRZANIE NAWET PRZY -20°C


Dzięki zastosowanej technologii inverterowej, klimatyzator Rotenso Jato zapewnia niezawodną pracę nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz. Skutecznie ogrzeje pomieszczenie nawet przy -20°C na zewnątrz, zapewniając komfortowe warunki nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

SPRZĘT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU CAŁOROCZNEGO
PAKIET ZIMOWY


Klimatyzator Rotenso Jato został zoptymalizowany do pracy przez cały rok, zapewniając skuteczne działanie zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Doskonale radzi sobie nawet w trudnych warunkach, pracując efektywnie w trybie grzania nawet przy temperaturze -20°C na zewnątrz. Wysoka niezawodność funkcji grzewczej jest gwarantowana między innymi dzięki wbudowanej grzałce tacy ociekowej oraz grzałce karteru sprężarki, które skutecznie zapobiegają oblodzeniu jednostki zewnętrznej i zapewniają stabilność pracy wentylatora. To przekłada się na zwiększenie efektywności działania w trybie grzania oraz wydłużenie żywotności jednostki zewnętrznej.

TROSZCZYMY SIĘ O ŚRODOWISKO CZYNNIK CHŁODNICZY R32

W ostatnich latach coraz większą uwagę poświęca się problemowi emisji szkodliwych gazów cieplarnianych, co zaowocowało wprowadzeniem licznych regulacji na poziomie krajowym i międzynarodowym. Nowe przepisy dotyczące F-gazów nakładają wymóg redukcji potencjału tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) stosowanych czynników chłodniczych. Wybór gazu R32 do naszych urządzeń znacząco ogranicza wpływ na zubożenie warstwy ozonowej, stanowiąc naszą odpowiedź na globalne ocieplenie klimatu.

STEROWANIE DIGITAL INVERTER SKYR Nasz system zarządzania jednostką może dostosować pracę sprężarki, wybierając jeden z 30 zakresów częstotliwości w zależności od zapotrzebowania. Dzięki temu osiągamy maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii.

 • 30 zakresów częstotliwości sprężarki
 • Najwyższa wydajność i oszczędność energii
 • Płynna praca przy niskim poziomie hałasu i wibracji
 • Niezawodność działania

EFEKTYWNE SILNIKI BLDC SKYR


Dzięki zastosowaniu energooszczędnych silników BLDC, zarówno w jednostkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, możliwe jest wykorzystanie różnych biegów wentylatora, co korzystnie wpływa na zużycie energii i skraca czas potrzebny do osiągnięcia żądanej temperatury. Dostępne 12 poziomów prędkości obrotów bezszczotkowych silników prądu stałego umożliwia idealne dopasowanie ich wydajności do warunków panujących w pomieszczeniu. Wykorzystanie nowoczesnych elementów pozwala także na obniżenie poziomu hałasu, jednocześnie zachowując wysoką efektywność i minimalne zużycie energii.