Pompy ciepła
Bełchatów

Pompy ciepła Bełchatów

© PGEGiEK / Wikimedia Commons / Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0

Montaż pompy ciepła Bełchatów- oszczędzaj na ogrzewaniu nawet kilkadziesiąt procent w skali roku!

Jeżeli należysz do osób, które wyjątkowo dużo płacą za ogrzewanie swojego domu- zostań z nami chwilę dłużej. Poniżej przedstawimy Ci ekologiczne i proste rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent na rachunkach za ogrzewanie. Brzmi ciekawie? Poznaj zatem bliżej pompę ciepła Bełchatów i dowiedz się, co możesz dzięki niej zyskać.

 

Czym jest pompa ciepła i co można dzięki niej zyskać?

Pompa ciepła jest urządzeniem, które przy użyciu niewielkiej ilości prądu w ekologiczny sposób może ogrzać Twoją nieruchomość. Dzięki temu, Ty możesz zaoszczędzić na rachunkach naprawdę sporo, bo nawet kilka tysięcy złotych w skali roku. Jest to zatem idealna propozycja dla każdej osoby, której doskwierają wysokie rachunki w okresach zimowych oraz przejściowych- jesienią czy wczesną wiosną.

 

Jakie jeszcze zalety posiada pompa ciepła Bełchatów?

Oprócz wyżej wymienionych oszczędności, pompa ciepła ma kilka dodatkowych zalet. Jest to przede wszystkim nowoczesne, proste w obsłudze urządzenie. Możesz nim zawiadywać przy użyciu intuicyjnego sterownika, ale też zdalnie przy użyciu aplikacji w telefonie czy komputerze. Uruchamiasz pompę odpowiednio wcześnie przed przyjazdem do domu i cieszysz się nagrzanymi pomieszczeniami zaraz po przekroczeniu progu drzwi! Ponadto, pompa ciepła jest urządzeniem wyjątkowo bezusterkowym, a także podnoszącym wartość Twojej nieruchomości. Jeżeli kiedykolwiek zaistniałaby potrzeba sprzedaży Twojego mieszkania lub domu, dzięki zainstalowanej pompie ciepła w Bełchatowie, uzyskasz za swoją nieruchomość zdecydowanie lepszą cenę, niż w przypadku ogrzewania jej przy pomocy pieca gazowego. Nie wspominając o węglowym, który mógłby skutecznie odstraszyć potencjalnych kupców. Pompa ciepła jest zatem inwestycją na lata!

Ekologia to kolejna korzyść wynikająca z instalacji pompy ciepła w Bełchatowie

Coraz częściej można usłyszeć o konieczności polepszenia stanu powietrza w naszym otoczeniu. Mało tego! Istnieją regiony w naszym kraju, gdzie jakość powietrza jest naprawdę niska- a traci na tym przede wszystkim nasze zdrowie. Szczególnie osoby z dolegliwościami układu oddechowego, seniorzy czy dzieci najbardziej odczuwają wysoki poziom dwutlenku węgla w atmosferze. To właśnie nieekologiczne źródła ogrzewaniu są temu winne- ale dzięki przejściu do ekologicznej pompy ciepła w Bełchatowie, możesz znacząco wpłynąć na poprawę jakości powietrza w Twojej okolicy.

Dofinansowania pozwolą zaoszczędzić jeszcze więcej

Jak wyżej nadmieniliśmy, pompa ciepła Bełchatów jest urządzeniem maksymalnie ekologicznym- a dzięki temu, jej montaż został objęty szeregiem programów dofinansowań. Wynika to z faktu, iż organy administracji państwowej od kilku lat zorientowały się, że przejście od wysokoemisyjnych źródeł ogrzewania na te ekologiczne jest w zasadzie koniecznością. Na zanieczyszczonym powietrzu tracą dosłownie wszyscy- nie tylko obywatele, którzy muszą zmagać się dolegliwościami wynikającymi z powodu złego stanu powietrza.

 

Jakie programy wsparcia obecnie funkcjonują?

Jeżeli zatem planujesz montaż pompy ciepła w Bełchatowie, powinieneś koniecznie zapoznać się z najbardziej popularnymi programami dofinansowań, które są obecnie dostępne dla polskich rodzin. Przede wszystkim, mowa tu o programie „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, czy „Moje Ciepło”. Wykaz wszystkich programów wsparcia rządowego, z których możesz skorzystać, znajdziesz w tym poradniku. Wprowadzi Cię on w tematykę dofinansowań, abyś mógł zyskać na instalacji pompy ciepła jeszcze więcej. Ponadto, nie zapomnij o tym, że istnieje możliwość skorzystania z tak zwanej „ulgi termomodernizacyjnej”. To okazja do odliczenia od podstawy opodatkowania (przy corocznym rozliczeniu podatku PIT), wszelkich kosztów poniesionych właśnie na termomodernizację, czyli między innymi instalację pompy ciepła w Bełchatowie. Zachowaj zatem wszystkie rachunki i faktury- z pewnością przydadzą Ci się w celu uzyskania rządowego wsparcia.

 

Doświadczenie i pełen profesjonalizm- to znajdziesz w naszej firmie

Nasza firma działa na rynku już wiele lat, a przez ten czas obsłużyliśmy setki zadowolonych klientów. To, co jest najczęściej doceniane w naszej firmie, to przede wszystkim pełen profesjonalizm, podejście od konsumentów oraz kompleksowość świadczonych usług. Obsługujemy wszystkich zainteresowanych montażem pompy ciepła Bełchatów od momentu pierwszego telefonu, na przeglądach zamontowanego urządzenia kończąc. Po drodze, oczywiście współpraca obejmuje wiele etapów- dobór odpowiedniego modelu pompy, jej transport, montaż, jak i przygotowanie niezbędnej hydrauliki. To wszystko znajdziesz w naszej firmie!

 

Instalacja pompy ciepła Bełchatów. Podsumowanie

Jeżeli perspektywa płacenia za ogrzewanie nawet kilkadziesiąt procent mniej brzmi dla Ciebie ciekawie- skontaktuj się z nami! Od lat pomagamy klientom w przejściu od wysokoemisyjnych pieców gazowych czy węglowych do ekologicznej pompy ciepła, dzięki której mogą zaoszczędzić ogromną ilość pieniędzy. Ponadto pamiętaj, że ekologiczne źródła ogrzewania są przyjazne środowisku i Twojemu zdrowiu. Dzięki pompie ciepła, możesz sprawić, że jakość powietrza w Twoim miejscu zamieszkania ulegnie znacznemu polepszeniu.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.