Pompy ciepła
Lutomiersk

Pompy ciepła Lutomiersk

Pompa ciepła Lutomiersk- oszczędności dla domu na wyciągnięcie ręki!

Koszty ogrzewania podrożały w ostatnich latach o kilkaset procent- co znacząco nadszarpnęło niejeden domowy budżet. Na szczęście, na rynku funkcjonuje wiele tańszych metod grzewczych- a jedną z nich jest montaż pompy ciepła Lutomiersk. Rozważ następujący scenariusz: czy nie lepiej byłoby płacić mniej za ogrzewanie, a zaoszczędzone środki przeznaczyć na przyjemności, na przykład wakacje czy urlop? Okazuje się bowiem, że pompa ciepła jest w stanie znacząco zredukować opłaty właśnie z tytułu ogrzewania. O ile konkretnie? I co jeszcze możesz zyskać dzięki tej ekologicznej alternatywie grzewczej? Dowiedz się więcej!

 

Czym jest pompa ciepła Lutomiersk i dlaczego stała się tak popularna ostatnimi laty?

Pompa ciepła jest urządzeniem, które jest w stanie wygenerować ekologiczną energię i ogrzać nią naszą nieruchomość- dom czy mieszkanie. Używa do codziennej pracy niewielką ilość prądu, przez co jest znacznie bardziej ekonomiczna w codziennej eksploatacji, niż wysokoemisyjne piece węglowe czy gazowe. To właśnie sprawia, że pompy ciepła stały się tak popularne ostatnimi laty- każdy przecież chce płacić za rachunki jak najmniej! Obecnie, pompy ciepła są jednym z głównych źródeł ogrzewania- i to w skali globalnej. Od kilku dobrych lat urządzenia te zadomowiły się na dobre również w Polsce. Nie powinno to nikogo dziwić, bo okazuje się, że pompy ciepła mają wiele innych zalet, o których przeczytasz poniżej.

 

Dodatkowe benefity wynikające z montażu pompy ciepła

Warto także wspomnieć, że pompa ciepła Lutomiersk to także wiele innych zalet, które sprawiają, że konsumenci na całym świecie chwalą sobie te urządzenia. Pierwszą z nich będzie fakt, że jest ona urządzeniem mało usterkowym, w związku z czym posłuży Ci przez naprawdę wiele lat. Dzięki temu, masz poczucie bezpieczeństwa swojego systemu grzewczego i gwarancję, że nie zawiedzie Cię on w najbardziej wymagającym momencie- i stanie na wysokości zadania.

Pompa ciepła to inwestycja podnosząca wartość nieruchomości

Ponadto, dzięki rosnącej świadomości w zakresie odnawialnych źródeł energii w społeczeństwie, nieruchomości z zainstalowaną pompą ciepła cieszą się znacznie większym powodzeniem, niż te z tradycyjnymi źródłami energii. Pomyśl sam- wolałbyś nabyć dom ze starym piecem węglowym, czy z ekologiczną i niemalże bezobsługową pompą ciepła? Jeżeli zatem kiedykolwiek zaszłaby potrzeba sprzedaży Twojego domu, mając zainstalowane to ekologiczne urządzenie, nie tylko łatwiej i szybciej znajdziesz kupca na swoją nieruchomość, ale też uzyskasz za niego znacznie wyższą cenę! Montaż pompy ciepła Lutomiersk jest zatem inwestycją na lata, który nie tylko unowocześni Twoją nieruchomość, ale i znacząco podniesie jej wartość.

Ekologia, ekologia i jeszcze raz ekologia

To, co jeszcze wpływa na popularność pomp ciepła w zasadzie na całym świecie, to oczywiście… ich ekologiczność. Są to urządzenia pozostawiające po sobie minimalny ślad węglowy, co sprawia, że powietrze w atmosferze jest po prostu czystsze. Jeżeli zatem chciałbyś dbać o jakość powietrza w swoim otoczeniu- pompa ciepła Lutomiersk będzie idealnym rozwiązaniem. Wszyscy doskonale przecież zdajemy sobie sprawę z tego, że są miejsca w Polsce o wyjątkowo niskiej jakości powietrza- i przejście od wysokoemisyjnych pieców węglowych czy gazowych jest w zasadzie koniecznością. Dostrzegają tę konieczność nie tylko konsumenci czy ekolodzy, ale i… organy administracji państwowej. Z tego właśnie powodu, na montaż pompy ciepła w Lutomiersku możesz uzyskać naprawdę spore dofinansowanie z budżetu państwa.

 

Dofinansowania do instalacji pompy ciepła w Lutomiersku

Jak wyżej wskazaliśmy, na montaż pompy ciepła możesz uzyskać spory zwrot z rozmaitych programów dofinansowania, które są obecnie aktywne. Tych programów jest naprawdę sporo- począwszy od słynnego programu „Mój Prąd”, poprzez „Czyste Powietrze” na programie „Moje Ciepło” kończąc. Warto zatem jeszcze przed ostateczną decyzją o montażu pompy ciepła wybrać najbardziej korzystną formę dofinansowania, aby zyskać oczywiście jak najwięcej. To, o czym jeszcze warto wiedzieć w tym kontekście, to możliwość skorzystania z dedykowanej ulgi termomodernizacyjnej. Polega ona na możliwości odliczenia od podstawy opodatkowania w corocznym rozliczeniu PITu wszelkich kosztów poniesionych z tytułu montażu pompy ciepła w Lutomiersku.

 

Zespół profesjonalistów i kompleksowa obsługa- to znajdziesz w firmie Ascold

Zainteresowała Cię propozycja oszczędzania na rachunkach dzięki pompie ciepła? Skontaktuj się z nami! Nasz zespół kompleksowo dobierze odpowiednie urządzenie do Twojej nieruchomości, następnie je zamontuje, a na końcu- przeszkoli Cię z jego obsługi. Ty nie przejmujesz się absolutnie niczym, ponieważ wszystko spoczywa na naszych barkach. Ponadto, w naszej firmie zorganizujesz wszelkie przeglądy i serwisy urządzenia, aby posłużyło Ci ono jak najdłużej.