Pompy ciepła
Sieradz

Pompy ciepła Sieradz

Montaż pompy ciepła Sieradz- co warto wiedzieć?

Twój kolejny rachunek za ogrzewanie znów przyprawił Cię o zawrót głowy? Jeśli tak, to przeczytaj ten tekst do końca- zaprezentujemy Ci rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie zaoszczędzić na ogrzewaniu nawet kilkadziesiąt procent w skali roku. Tym rozwiązaniem jest oczywiście… montaż pompy ciepła w Sieradzu. A co konkretnie można zyskać oprócz oszczędności? Dowiesz się poniżej! Zapraszamy do lektury i wejścia w świat ekologicznych, odnawialnych źródeł energii, które generują niesamowite oszczędności.

Instalacja pompy ciepła w Sieradzu. Czym jest to popularne urządzenie i co można dzięki niemu zyskać?

Pompy ciepła Sieradz jest urządzeniem, które jest w stanie wygenerować niemalże darmowe ciepło, wykorzystując odnawialne źródła energii. Do pracy wykorzystuje niewielką prądu, dzięki czemu w przeliczeniu rocznym jest znacznie, znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, niż tradycyjne piece węglowe czy gazowe. To właśnie te ogromne oszczędności sprawiają, że pompy ciepła możemy coraz częściej zobaczyć w polskich domach- i wszystko wskazuje na to, że ten trend się wyłącznie utrzyma. Szczególnie w kontekście podwyżek cen gazu!

Pompa ciepła to wygoda i komfort

To, co jeszcze doceniają użytkownicy pompy ciepła Sieradz, to pełna wygoda i komfort użytkowania urządzenia. Pompą ciepła sterujesz albo przy pomocy intuicyjnego sterownika, albo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, którą możesz zainstalować na swoim smartfonie, tablecie czy komputerze. Ma to znaczenie szczególnie dla osób, które pracują w nieregularnych godzinach i potrafią pojawić się we własnym domu o różnych porach. Dzięki temu, wychodząc ze swojego miejsca pracy, możesz uruchomić zdalnie pompę ciepła i nagrzać nieruchomość do Twojego powrotu.

 

Ekologia na pierwszym miejscu

To, co jeszcze sprawia, że pompy ciepła Sieradz zaskarbiły sobie serca konsumentów na całym świecie, to oczywiście ich ekologiczność. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż zanieczyszczone powietrze negatywnie wpływa na zdrowie nasze i naszych najbliższych. Szczególnie osoby starsze i dzieci najbardziej cierpią w wyniku zbyt wysokiego stężenia szkodliwych substancji w powietrzu. Jeżeli zatem chcesz zadbać zarówno o planetę, jak i zdrowie swoje i rodziny, postaw na ekologiczną pompę ciepła. Dzięki temu, ogrzewając swoją nieruchomość pozostawisz minimalny wręcz ślad węglowy w atmosferze. A z racji tego, że pompa ciepła jest urządzeniem maksymalnie ekologicznym, czeka na Ciebie jeszcze jedna, bardzo dobra wiadomość.

Dofinansowania

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz obniżyć koszt montażu pompy ciepła w Sieradzu– mamy dla Ciebie świetną informację. Na instalację tego ekologicznego urządzenia możesz otrzymać naprawdę spore dofinansowania z rządowych programów. Ministerstwo przygotowało ich całkiem sporo- jest zatem z czego wybierać. Warto zawczasu zapoznać się z warunkami każdego z nich, aby wiedzieć, co konkretnie można zyskać. Każdy z programów posiada swoje własne, indywidualne kryteria, na bazie której wypłacane są konkretne środki. A mowa tu o niemałych sumach- dofinansowania w niektórych wariantach dochodzą nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Spis wszystkich obecnie funkcjonujących programów znajdziesz pod tym linkiem. Przeczytaj nasz poradnik i zyskaj jeszcze więcej!

Ponadto, nie zapominaj o zupełnie osobnym programie, nazywanym „ulgą termomodernizacyjną”. W jej ramach, co prawda nie otrzymujesz bezpośrednio żadnych środków na konto, ale możesz od podstawy opodatkowania corocznego PITu odjąć wszelkie koszty, które poniosłeś z tytułu montażu pompy ciepła w Sieradzu. Brzmi ciekawie? Korzystaj z różnych form wsparcia wymiany starego, nieekologicznego pieca, na przyjazną środowisku pompę ciepła!

Od wyboru urządzenia do serwisów gwarancyjnych- obsługujemy klientów kompleksowo

W naszej firmie dbamy o klientów przez cały proces montażu pompy ciepła w Sieradzu. Na pierwszym spotkaniu omówimy Twoje oczekiwania i zapotrzebowanie Twojej nieruchomości na ciepło. Następnie, dobierzemy najlepiej pasujące urządzenie, które spełni postawione przed nim zadanie. Później, przygotujemy całą hydraulikę do montażu pompy, zamówimy ją oraz zamontujemy. Finalnie, przeszkolimy Cię z obsługi urządzenia. Na tym jednak nasza współpraca się nie kończy- aby pompa posłużyła Ci jak najdłużej, należy przeprowadzać systematyczne przeglądy i serwisy. Tym również się zajmujemy, dlatego właśnie budujemy z naszymi klientami długofalowe relacje- to dzięki nim klienci wiedzą, że w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie działania ich pompy ciepła, mają się do kogo zwrócić.

 

Poznaj nas bliżej- Ascold to zespół profesjonalistów do Twojej dyspozycji

Mamy nadzieję, że w powyższym tekście skutecznie przekonaliśmy Cię do tego, że montaż pompy ciepła w Sieradzu to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy do tej pory korzystają z pieców węglowych czy gazowych. Jeżeli jednak po lekturze nasunęły Ci się jakiekolwiek pytania- skontaktuj się z nami. Od lat pomagamy naszym klientom w generowaniu ogromnych oszczędności z tytułu ogrzewania dzięki ekologicznym i odnawialnym źródłom energii.