Ecodan Power Inverter

Jednostka zewnętrzna Mitsubishi Eco Inverter

Jednostka zewnętrzna Eco Inverter wchodzi w skład zestawu pompy ciepła znanego na całym świecie producenta Mitsubishi. Jest ona kompatybilna z jednym z wewnętrznych modułów: Hydrobox lub Cylinder. Agregaty zewnętrzne Eco Inverter idealnie odnajdą się w nowoczesnym, ekologicznym budownictwie, które pozwala na uzyskanie niezależności energetycznej.

 

Parametry techniczne Mitsubishi Eco Inverter

Mitsubishi Eco Inverter występuje w dwóch rozmiarach agregatów: z małą oraz dużą obudową. Każda z nich posiada dwie moce grzewcze, tak aby dopasować urządzenie idealnie do zapotrzebowania domu na energię cieplną:

  • Duża obudowa: SUZ-SWM80VA2 oraz SUZ-SWM100VA

  • Mała obudowa: SUZ-SWM40VA2 oraz SUZ-SWM60VA2

 

Wszystkie wymienione modele wykorzystują w codziennej pracy ekologiczny czynnik R32, dzięki czemu praca agregatu jest nie tylko bardziej wydajna, ale i znacznie cichsza. Ponadto, urządzenia zostały zakwalifikowane jako wysoce energooszczędne- wszystkie posiadają kategorię energetyczną A+++. Aby zwiększyć uniwersalność urządzenia niezależnie od warunków pogodowych, z jednostek zewnętrznych Eco Inverter możemy korzystać przy temperaturach dochodzących nawet do minus 25 stopni Celsjusza.

Pompy ciepła Mitsubishi Electric

Innowacje w Mistubishi Eco Inverter

Urządzenie gwarantuje podgrzanie wody do 60 stopni Celsjusza bez zastosowania dodatkowych grzałek elektrycznych. W porównaniu do poprzednich generacji jednostek zewnętrznych Mitsubishi, moduły Eco Inverter posiadają jeszcze wyższy wskaźnik SCOP, a także innowacyjny system regulacyjny służący do autoadaptacji Mitsubishi Electric.

Nowa generacja modułów zewnętrznych Mistubishi to przede wszystkim większa ekologiczność, wydajność, a także większe możliwości pracy przy minusowych temperaturach i cichsza praca urządzeń.