Zubadan Inverter

Mitsubishi Zubadan Inverter

Zubadan Inverter to zewnętrzna jednostka zestawu pompy ciepła marki Mitsubishi. Wraz z jednostką wewnętrzną (Hydrobox lub Cylinder) pozwala na korzystanie z odnawialnych źródeł energii w celu ogrzewania, lub ogrzewania i chłodzenia domu, firmy czy całych budynków.

 

Mitsubishi Zubadan Inverter- parametry techniczne. Świetna wydajność nawet przy minusowych temperaturach

Agregat jest w stanie pracować w temperaturze dochodzącej nawet do minus 28 stopni Celsjusza, co ma znaczenie szczególnie w regionach o wyjątkowo niskiej temperaturze w okresach zimowych. Nominalną moc grzewczą urządzenie osiąga zaś do minus 15 stopni Celsjusza. Aby uzyskać takie wyniki, w jednostce Zubadan zastosowano innowacyjne rozwiązania- urządzenie posiada technologię wtrysku Flash Injection, co w połączeniu z dochładzaczem HIC gwarantuje skuteczną pracę pompy właśnie przy minusowych temperaturach.

Ponadto, agregat jest w stanie ogrzać wodę do nawet 60 stopni bez dodatkowego wykorzystania grzałek elektrycznych, przy temperaturze dochodzącej do minus 7 stopni Celsjusza. Przy minus 15 stopniach zaś, temperatura zasilania wody wynosi 55 stopni.

 

Pompy ciepła Mitsubishi Electric

Praca kaskadowa

Warto dodać, że Zubadan Inverter umożliwia tak zwaną pracę kaskadową- czyli połączenie kilku urządzeń w ramach jednego obiegu ciepła. Moduł możemy zintegrować nawet w ramach sześcioelementowego zespołu agregatów o tej samej mocy grzewczej. Odnajduje to zastosowanie szczególnie w dużych budynkach- między innymi użyteczności publicznej, czy też hotelach lub pensjonatach.

Przyjemny i kompaktowy design oraz wysoki komfort użytkowania

Zubadan Inverter to nowoczesne, designerskie urządzenie, które zostało wyróżnione ze względu na swój unikatowy wygląd w ramach Red Dot Award 2018. Ponadto, aby zmaksymalizować komfort użytkowania, agregat jest wyjątkowo chichy i komfortowy w codziennym użytkowaniu. To, co jeszcze wyróżnia Zubadan Inverter, to możliwość kooperacji z instalacją fotowoltaiczną w standardzie.

Pompy ciepła Mitsubishi Electric